Příznaky rakoviny plic jsou nenápadné

Rakovina plic je dlouhou dobu bez projevů a pacienti většinou přicházejí už ve stadiu, kdy se nádor nedá operovat. Jak se dá odhalit rakovina plic a jak bolí plíce? Vysvětlí paní profesorka Martina Koziar Vašáková, odborný garant programu pro časný záchyt rakoviny plic.

Rakovina plic je dlouhou dobu bez projevů a pacienti většinou přicházejí už ve stadiu, kdy se nádor nedá operovat. Jak se dá odhalit rakovina plic a jak bolí plíce? Vysvětlí paní profesorka Martina Koziar Vašáková, odborný garant programu pro časný záchyt rakoviny plic.

Partnerem epizody je Český občanský spolek proti plicním nemocem.

ČOPN