Tlakový Holter – co všechno o vás prozradí?

Tlakový Holter je přístroj, který monitoruje krevní tlak. Zajímá vás, jak měření probíhá, proč se používá? Povíme si, pro koho je Holter určen, u jakých onemocnění se nejčastěji využívá a jak může tento přístroj pomoci lékařům i pacientům v léčbě a prevenci onemocnění srdce. Dozvíte se, jak se připravit na nošení Holtra, nebo jak s ním vydržet celý den. Mluvit budeme s kardiologem Martinem Kotrčem. Tlakový Holter je jako strážce vašeho srdce, který nepřetržitě sleduje váš tep a odhaluje skryté a možná nebezpečné signály srdce.